Magazín Pyré je na svete!

Minulý týždeň sme zavŕšili prvý krok k vydávaniu tlačeného magazínu Pyré – dostali sme do rúk nulté štartovacie číslo Pyré 00, na ktorom sme spolu s viacerými prispievateľmi pracovali počas posledných mesiacov. Naším zámerom je zhruba raz štvrťročne vydávať patrične hrubý a farebný zaujímavý časopis o jedle a rôznych pekných veciach, ktoré s nim súvisia.

Pyré #00

Kde a kedy?

Nulté číslo Pyré v tlačenej podobe dorazilo do redakcie a prezentovali sme ho počas Bratislava Design Week-u 2013 a na prvom potravinovom trhu v znovuotvorenej bratislavskej Starej tržnici.  Ak ste ho nestihli vidieť a ste naň zvedaví, veríme, že vás poteší táto správa. Tučnejšia verzia nultého Pyré vyjde opäť začiatkom decembra a bude dostupná na vybraných predajných miestach (ich zoznam zverejníme) alebo sa bude dať objednať tu, prostredníctvom našej internetovej stránky. Dovtedy budeme distribuovať Pyré 00 najmä na prezentačné účely a pre potreby naších súčasných aj potenciálne budúcich partnerov.

Nadšencom, ktorí nedočkavo žiadajú možnosť prečítať si Pyré skôr než v decembri, sme sa rozhodli to umožniť v spolupráci s niekoľkými kaviarňami a bistrami. Nižšie uvádzame priebežne aktualizovaný zoznam miest, kde si môžte prečítať Pyré pri kávičke alebo inej pochutine už dnes:

BRATISLAVA:

A4 – asociácia združení pre súčasnú kultúru, Karpatská 2

Funki Punki, Klariská 12

Moje,  Dunajská 1,

U Kubistu, Klemensova/Grosslingova

Gorila.sk Urban Space, OD Dunaj na Nám.SNP 30,

Brew Bar Café, Tržnica Fresh Market (budova bývalej predajne IKEA), Tomášiková/Rožňavská

Horáreň Horský park, Lesná 1

BANSKÁ BYSTRICA

Reštaurácia PIGIS, Dolná 50

ŽILINA

Štúrbaks Café&Bistro, Štúrová 8

Stanica Žilina – Záriečie, Závodská cesta 3

PREŠOV

Nico Caffé, ul. 17. Novembra 106

Dublin Café, Hlavná 103

Reštaurácia Kolégium, Hlavná 100

Christiania  – kaviareň, Hlavná 105

KOŠICE

Cafe & Bar Smelly Cat, Zvonárska 6

Designshop, Hlavná 59

Enoteca Centro, Kováčška 10