Vyhlasujeme kreatívnu súťaž Misska 2014!

cat-in-bowl

1. Odfoť svoju misku (plnú, prázdnu, v kuchyni alebo inde, chutne, vtipne, romanticky, proste ako ťa napadne).

2. Uploadni fotku na Instagram.

3. Otaguj ju: #misska @magazin_pyre

4. Trpezlivo čakaj na výsledky súťaže.

Šťastný víťaz súťaže dostane elegantného dreveného motýlika od BEWOODEN.

Šťastná víťazka súťaže získa krásne legíny od PUOJD.

 

Súťaž trvá do 31. júla 2014

PUOJD

Slovenská odevná značka Puojd vznikla v roku 2008. Od jej zrodu ju charakterizujú predovšetkým vlastné originálne potlače od dizajnérky a zakladateľky značky Michaely Bednárovej. Inšpiruje sa rôznymi témami a rada s dávkou humoru a nadhľadu reaguje na každodenný život moderného človeka. Jej nápadité dizajnérske kúsky vzbudzujú pozornosť okolia. Jednoduché strihové línie nechávajú vyniknúť farebnosti a vzorom potlače.

Všetky limitované kolekcie sa vyznačujú pohodlnosťou, vysokou kvalitou spracovania a nadčasovosťou. Zákazník sa tak môže na svoje oblečenie spoľahnúť a tešiť sa z neho veľa ďalších sezón.

Puojd okrem výroby detského, pánskeho a dámskeho oblečenia rozširuje ponuku do ďalších oblastí, kde sa dá textilný dizajn aplikovať. Výsledkom sú spolupráce s architektonickými štúdiami, výrobcom interiérových doplnkov, predajcom doplnkov na macbooky alebo výroba dizajnových darčekových predmetov na mieru podľa aktuálnych požiadaviek klienta. Značka sa dlhodobo zaujíma o spoločenské otázky a poukazuje na ne svojím dizajnom aj komunikáciou. Prioritou je sústredenie výroby na územie Slovenska, ústretový prístup k zákazníkovi a prinášanie radosti do všedných dní.

BEWOODEN

Skupina přátel, která se rozhodla vytvářet produkty charakteristické svou individualitou a výjimečností, spojila znalostí designu, návrhářství, umění a řemesla. Zodpovědným vztahem k přírodě využívají dřevo – jako obnovitelnou surovinu, kterou zná lidstvo po staletí.

Skloubením moderního designu a tradiční ruční práce zaručují produkty nejvyšší kvality z prvotřídních materiálů a jedinečným stylem. Obnova opomíjených řemesel a výroba v České republice dotvářejí podstatu jejich filozofie.

BeWooden vyjadřuje originalitu a neotřelý vkus. Dává možnost vystoupit z řady a nechat vyzdvihnout svůj osobitý styl.

Pravidlá súťaže Miss Miska 2014

1. Do súťaže sa môže zapojiť každý bez akýchkoľvek obmedzení.
2. Podmienkou je len vyhotovenie fotografie tvojej obľúbenej misky na ľubovoľnom mieste s ľubovoľným obsahom a jej uploadnutie na Instragram s vyznačením hashtagu #misska a zároveň @magazin_pyre.
3.  Súťaž trvá od 5.mája do 31. júla 2014.
4. Počet fotografíí uploadnutých jedným súťažiacim nie je obmedzený.
5. Víťaza vyberie trojčlenná porota v zložení dvoch šéfredaktoriek magazínu Pyré a jedného člena redakcie.
6. Víťaz sa bude vyberať spomedzi pánskych a dámskych účastníkov súťaže osobitne.
7. Výsledky budú vyhlásené do 31. augusta.
8. Zámena výhry za hotovosť alebo inú vec nie je možná.
9. Účastník súťaže svojou účasťou na súťaži, t.j. uploadovaním fotografie na Instagram a jej označením v zmysle pravidiel súťaže, súhlasí s týmito podmienkami súťaže a osobitne so zverejnením fotografie na sociálnych sieťach magazínu Pyré v prípade výhry.
10. Súťaž sa riadi ustanoveniami § 845 zákona č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v platnom znení.

4 333 thoughts on “Vyhlasujeme kreatívnu súťaž Misska 2014!


    Fatal error: Allowed memory size of 50331648 bytes exhausted (tried to allocate 4677632 bytes) in /nfsmnt/hosting1_1/c/7/c71d13de-ca3e-4818-ae1d-85a0bd6c3861/pyre.sk/web/wp-includes/comment-template.php on line 2045