Podmienky predaja magazínu Pyré

december 2

1. Magazín Pyré si môžete objednať vyplnením objednávkového formulára. Na výber máte aktuálne vydanie magazínu Pyré alebo predplatné 4 vydaní. Výber urobíte zaškrtnutím príslušného políčka vo formulári, na základe čoho sa vám zobrazí informatívna cena za vašu objednávku vrátane poštovného a balného. Po obdržaní vašej objednávky vám do 24 hodín zašleme na kontaktnú emailovú adresu, ktorú ste zadali vo formulári, potvrdenie vašej objednávky spoločne s elektronickým vyhotovením faktúry obsahujúcej konečnú cenu vašej objednávky a údaje potrebné k platbe.  Ak si želáte zaslať faktúru aj písomne z účtovných dôvodov, je potrebné vyplniť aj príslušné fakturačné údaje.

2. Magazín zasielame spravidla nasledujúci pracovný deň po obdržaní platby na náš bankový účet, ak tomu nebránia mimoriadne okolnosti na našej strane.  V prípade objednávky predplatného zasielame magazín do 1 týždňa po vydaní nového čísla. Ak chcete platbu a doručenie urýchliť, môžete uskutočniť vklad priamo na účet. Je dôležité, aby ste pri vkladaní hotovosti alebo vypĺňaní prevodného príkazu správne vyplnili aj variabilný symbol uvedený na faktúre, na základe ktorého vieme vašu platbu spárovať s objednávkou a zabezpečiť tak zaslanie magazínu v stanovený čas.

3. Na územie Slovenskej a Českej republiky zasielame Pyré doporučenou poštou 2. triedy na poštovú adresu zadanú v objednávkovom formulári, avšak nenesieme zodpovednosť za jeho nedoručenie, ak ste tieto údaje vyplnili nesprávne. Cena poštovného uvedená v objednávkovom formulári sa vzťahuje na zaslanie 1ks časopisu, pri objednávke viacerých kusov závisí od celkovej hmotnosti zásielky. Z uvedeného dôvodu sa údaj na faktúre môže líšiť od informatívneho výpočtu sumy na úhradu v objednávkovom formulári.

4. Vaše osobné údaje v rozsahu meno, priezvisko, adresa a emailová  kontaktná adresa budú spracúvané výlučne na účely fakturácie a zaslania magazínu Pyré.